Став на опозиција

ПРИНЦИПИ

ВМРО-ДПМНЕ Арсовска разочара затоа што не испорачува резултати, ВМРО-ДПМНЕ докажа дека се бори за принципи, ...
Став на опозиција

МОЛК

Опозициските партии останаа неми на резултатите од истрагата за стечајот на Еуростандард банка.
Став на опозиција

ЛОШО

Александар Николоски, потпретседател на ВМРО-ДПМНЕ Потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Александар Николоски одговарајќи на новинарско прашање при ...
Став на опозиција

ТЕНДЕРИ

Христијан Мицкоски, лидер на ВМРО-ДПМНЕ Власта бара прогласување на нова условно кажано криза поврзана со ...
Став на опозиција

НЕ!

Христијан Мицкоски, лидер на ВМРО-ДПМНЕ Почитувани, Денешната прес конференција е практично информација поврзана со средбата ...
Став на опозиција

УЦЕНА

ЛЕВИЦА Народот се мобилизира против бугаризацијата на Македонија – нема нов предлог! Францускиот предлог, којшто ...

Posts navigation