Македонија

СЕ БАРА ЧОВЕКОТ ОД ФОТОГРАФИЈАТА

Трајан Трајковски (84) е исчезнат во четвртокот попладне во околината на Катланово. Облечен е во жолт дуксер, сиви тренерки и црна капа. Доколку некој го види ве молиме јавете се на бројот 070-384-470.

Со оглед на тоа дека се поминати неколку денови, може да биде каде било. Доколку сте во можност, помогнете и споделувајте.

Можеби ќе ви се допадне

Македонија

За Ковачевски и Агелер корупцијата го кочи напредокот на Северна Македонија, САД со дополнителни санкции за корумпирани официјални лица од Балканот

Иако чекориме на патот кон Европската Унија, корупцијата го кочи напредокот на Северна Македонија, согласни ...

Остави коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Next Article:

0 %