Без коментар

Трагедија во Колумбија

Неколку загинати и десетици повредени во уривање на дрвена трибина на борба со бикови во Колумбија.

 

Можеби ќе ви се допадне

Без коментар

Водици 2023

Кристијан Нинески беше најсреќниот меѓу многубројните верници кои денеска на Богојавеление – Водици скокнаа во ...

Остави коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Next Article:

0 %