Без коментар

СРЕЌА ИМА ДЕВЕТ ЖИВОТИ

На рагби натпревар во Америка, во еден момент целото внимание на публиката се префрли на спасување на едно маче. За среќа, се заврши на најдобар можен начин.

Стадионот потоа на Твитер им се заблагодари на навивачите што учествуваа во спасувањето, а на мачката и посака среќа во нејзините следни осум животи.

 

Можеби ќе ви се допадне

Остави коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Next Article:

0 %