Без коментар

Последното испраќање на Белмондо

Францускиот политички врв, уметниците и „обичниот“ народ се прости од големиот Жан Пол Белмондо.

 

Можеби ќе ви се допадне

Без коментар

Водици 2023

Кристијан Нинески беше најсреќниот меѓу многубројните верници кои денеска на Богојавеление – Водици скокнаа во ...

Остави коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Next Article:

0 %