Без коментар

Гром (не) го бие, буквално

Чувар во компанија во Индонезија преживеа директен удар од гром.

Во несреќата тој се здобил само со изгореници на рацете. Мажот бил хоспитализиран неколку дена, а потоа бил отпуштен на домашно лекување.

Се претпоставува дека бил погоден од гром бидејќи во рацете држел вклучена радио-станица.

Можеби ќе ви се допадне

Остави коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Next Article:

0 %